Rodiče vrhu A/Parents of litter A

Vrh A                                                                      
Cimpr Campr Leneli "Lotrando"                       Turella´s Shooting Star "Shooty" 

                      

CEA non-carrier                                                     CEA non-carrier
MDR1 carrier                                                           MDR1 carrier
                                                                                    PRA rcd2 non-carrier
                                                                                    DM non-carrier
Výška 61cm                                                             Výška 54cm
Skus - nůžkový, úplný                                          Skus - nůžkový, úplný
                                                                                    Vloha pro krátkou srst

Štěňátka by se měla narodit někdy koncem prosince 2015.

Odkaz na virtuální rodokmen na Smoth Collie Database: www.smooth-collie.net/virtualped.php?s=3949&d=10173

Zde se můžete podívat, jak se štěňátka vyvíjejí: 

  

Vrh A

Agent

Závazně rezervovaný

Trikolorní pejsek, který na svět přišel jako první s porodní váhou 352g. Agent - Agi, jak mu říkáme, je asi náš největší oblíbenec. Zatím si získal nás i všechny návštěvy. Úplně z něj vyzařuje pohoda a klídek - jsem naprásknutej, tak si krásně poležím, protáhnu se a užiju si to :-) Ale aby to nevypadalo, že je Agi nějaký lenoch - to zas ne, při focení se projevil jako druhý nejnadanější model (po Amigovi), předvedl nám, že už umí sedět jako velký pes a rozhodně se nebránil, abychom ho nafotily ze všech možných stran a úhlů.

Ambra

Závazně rezervovaná

Zlatá fenka, na svět přišla jako druhá s porodní váhou 354g. Krásná, jemná (když se zrovna nedere k jídlu - to jde bez kompromisu) - co dodat :-) V poslední době se projevila jako nejšikovnější útěkářka, kvůli jejímu útěku z bedničky jsme museli přidat další prkénko do dveří, ale ani to jí nebrání v dalších pokusech - ono se to jednou zase povede.

Alotrie

Závazně rezervovaná

Trikolorní fenka, třetí v pořadí, porodní váha 350g. Alotrie bude nejspíš dělat čest svému jménu - jak jí tak pozoruji, tak nevynechá jedinou příležitost k provokacím a výzývání ke hře. Bohužel bráškové a sestra většinu času ještě prospí, tak "Lotynka" zkouší alespoň utéct z porodní bedny za maminkou:-) Ještě že už jsme prozíravě přisadili další dvě prkýnka do východu z bedny...

Aperitiv

Závazně rezervovaný

Trikolorní pejsek, porodní váha 356g. Užívá si hlazení a drbání - Apík - mazlík:-) Ale dokáže se také pěkně rozparádit při hře.

Amigo

Rezervovaný

Zlatý pejsek, porodní váha 330g. Je nejmenší z vrhu, ale moc šikovný, protože není takový cvalda jako sourozenci, "chodí" jako první a při focení předvádí, jaký je malý velký fešák :-)

Arrow

Závazně rezervovaný

Krásný trikolorní pejsek, s šipkou z límečku si o jméno Arrow přímo říkal :-) Porodní váha 355g. Během posledního týdne nabral raketové tempo v přibírání, takže porazil dosavadního největšího cvaldu Agenta a s přehledem přebral vedení. Je vidět, že mu opravdu chutná - jakpak se asi bude tvářit na příkrmy? Je to pracant, dnes v bedničce přerovnával deku, táhnul jí z jednoho konce na druhý, prý jsem jí tam dala blbě :-)